Zamknij
Menu

Radio

Słuchaj w swoim odtwarzaczuPoznaj PrezenterkęRamówka na dziśWesprzyj radioPozdrów znajomegoLista Przebojów

Muzyka - Na Mojej Chmurze jest radiem całkowicie niezależnym. Tworzonym z pasji do kabały, Izraela i z pasji do muzyki. To radio nie jest też przedsięwzięciem dochodowym, ale jego prowadzenie generuje spore koszty.

Dlatego też Wasza pomoc jest niezwykle cenna. Jeżeli spodoba się Wam to co usłyszycie z głośników wdzięczna będę za wszelkie, choćby najdrobniejsze kwoty, które wspomogą radio, a które przeznaczone będą na podniesienie jakości i zasięgu nadawania, a także dalszy rozwój projektu.

PRZELEW INTERNETOWY

To najszybsza i najprostsza metoda podzielenia się z paroma groszami. Wykonaj przelew dowolnej kwoty przez internet, w tytule przelewu wpisując:

Darowizna na rozwój radia Muzyka - Na Mojej Chmurze
Monika Kowalczyk
23 1050 1793 1000 0023 0546 0863

TWÓRZ RADIO

Jeśli chcesz, by słuchacze posłuchali proponowanej przez Ciebie muzyki - wystarczy, że za drobną opłatą, przejmiesz kilkadziesiąt cennych antenowych minut.

Możesz je wykorzystać na cokolwiek zechcesz. Na promocję dobrych brzmień, reklamę imprez, które organizujesz, muzyki, którą grasz ze swoim zespołem. Na prezentację restauracji, którą prowadzisz, klubu, w którym bawią się mieszkańcy Twojego miasta. Albo po prostu... na kilka słów.

Dbając o wysoki poziom i jakość materiałów emitowanych na antenie, zastrzegam sobie prawo do zweryfikowania Twoich propozycji, ale na pewno się dogadamy! W sprawie uzgodnienia szczegółów pisz na adres: monika@namojejchmurze.pl

]

Radio nie uruchamia się automatycznie. Aby słuchać trzeba kliknąć play. To ten biały trójkąt na czarnym pasku.

Sprawdź ramówkę na cały tydzień

ARTYSTA MIESIĄCA

Artysta miesiąca prezentowany na antenie przez cały miesiąc w określonych porach dnia.

W miesiącu wrześniu będzie to Meuban. I już teraz możesz dowiedzieć się nieco więcej o tej grupie. Poniżej recenzja. Miłego czytania i słuchania.

Wesprzyj Radio

Radio Muzyka Na Mojej Chmurze

Radio Muzyka - Na Mojej Chmurze jest radiem całkowicie niezależnym. Tworzonym z pasji do kabały, Izraela i z pasji do muzyki. To radio nie jest też przedsięwzięciem dochodowym, ale jego prowadzenie generuje spore koszty.

Dlatego też Wasza pomoc jest niezwykle cenna. Jeżeli spodoba się Wam to co usłyszycie z głośników wdzięczna będę za wszelkie, choćby najdrobniejsze kwoty, które wspomogą radio, a które przeznaczone będą na podniesienie jakości i zasięgu nadawania, a także dalszy rozwój projektu.DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU I DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI

 
Akademia Rozwoju - Na Mojej Chmurze
Grupa na Facebooku · 152 członków
Dołącz do grupy
Grupa dla osób, które chcą się zmienić i zainteresowanych rozwojem. Kabała i judaizm idą tu ze sobą w parze. W grupie uczymy się też języka hebrajskiego
 

RADIO „MUZYKA NA MOJEJ CHMURZE”

radio

To mój autorski projekt. Całkowicie niezależny, alternatywny, będący spełnieniem marzeń szalonej melomanki. To radio marzeń, którego sama chciałabym słuchać. Playlisty układam sama i znajdują się na niej utwory, które sama zakupiłam. Próżno szukać ich w innych rozgłośniach. Nawet tych, które określają się mianem niezależne i alternatywne.

Moim celem jest przede wszystkim dzielić się z innymi pasją i może dziwnie to zabrzmi, ale chcę tez pomóc innym osiągnąć to co mają osiągnąć. Od początku powstania tego bloga cel był otworzyć mądrość kabały całemu społeczeństwu. Radio jest kolejnym narzędziem.

Jestem otwarta na wszystkie propozycje czy to współpracy czy funkcjonowania bloga i radia. Jeśli chcesz umieścić tu swoją recenzję płyty bądź koncertu, wydarzenia kulturalnego, w którym brałeś/aś udział lub masz pomysł na audycję - SUPER pisz do mnie na adres monika@namojejchmurze.pl

Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wyszukaj identyfikator naszej stacji: 68418