CYMESKA PODCAST

CYMESKA STUDIO

WITAJ W MOIM STUDIO

Znajdziesz tu krótkie lekcje o tematyce kabalistycznej, które pomogą znaleźć Ci odpowiedzi na zagadki, które stawia przed nami życie. Zaczynamy od Ptichy, a z czasem przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień.

Kilka pierwszych lekcji udostępniłam wszystkim, ale pozostałe będą dostępne tylko dla subskrybentów Newslettera. Zapisanie się na listę subskrybentów jest jednoznaczne z utworzeniem konta użytkownika. Jeśli nie jesteś jeszcze w gronie Wyjątkowych Robaczków zapisz się już dziś, by mieć pełny dostęp do lekcji.


Imię: *
Email: *

Pticha dla początkujących

Pticha to skrócona nazwa, pełny tytuł dzieła to: Pticha le Hokhmat haKabbalah - Otwarcie Mądrości Kabały.

Pticha w języku hebrajskim oznacza otwarcie– jest to nazwa rytuału otwierania szafy ołtarzowej (aron (ha-)kodesz) w synagodze podczas nabożeństwa, w celu wyjęcia zwoju Tory i odczytania odpowiedniego fragmentu Prawa (por. Tory czytanie). Pticha otwiera zatem wnętrze Tory i spisana została by pomóc dotrzeć do najgłębszej warstwy Tory - sod.

Lesson 1

Lvl: Średni
Teacher: CYMESKA
akademia rozwoju

Akademia Rozwoju

Akademia Rozwoju to kurs dla każdego kto odczuwa brak balansu w sobie. Pomogę Ci zobaczyć światełko w ciemności. Tylko otwórz swoje serce na coś nowego. Będę mówić to o czym inni nawet boją się myśleć. Będę patrzeć pomiędzy wizerunki i pokażę Ci zupełnie inną rzeczywistość.

Lesson 1

Lvl: Początkujący
Teacher: CYMESKA

Kanał RSS

CYMESKA PODCAST

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien