CYMESKA PODCAST

CYMESKA STUDIO

WITAJ W MOIM STUDIO

Znajdziesz tu krótkie lekcje o tematyce kabalistycznej, które pomogą znaleźć Ci odpowiedzi na zagadki, które stawia przed nami życie. Zaczynamy od Ptichy, a z czasem przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień.

Pticha dla początkujących

Pticha to skrócona nazwa, pełny tytuł dzieła to: Pticha le Hokhmat haKabbalah - Otwarcie Mądrości Kabały.

Pticha w języku hebrajskim oznacza otwarcie– jest to nazwa rytuału otwierania szafy ołtarzowej (aron (ha-)kodesz) w synagodze podczas nabożeństwa, w celu wyjęcia zwoju Tory i odczytania odpowiedniego fragmentu Prawa (por. Tory czytanie). Pticha otwiera zatem wnętrze Tory i spisana została by pomóc dotrzeć do najgłębszej warstwy Tory - sod.

Lesson 1

Lvl: Średni
Teacher: CYMESKA
akademia rozwoju

Akademia Rozwoju

Akademia Rozwoju to kurs dla każdego kto odczuwa brak balansu w sobie. Pomogę Ci zobaczyć światełko w ciemności. Tylko otwórz swoje serce na coś nowego. Będę mówić to o czym inni nawet boją się myśleć. Będę patrzeć pomiędzy wizerunki i pokażę Ci zupełnie inną rzeczywistość.

Lesson 1

Lvl: Początkujący
Teacher: CYMESKA

Paraszat Haszawua

Paraszat Haszawua Czyli inaczej Parsze Tygodnia. To cotygodniowe czytania Tory czyli całego Pięcioksięgu Mojżesza. Czytanie Tory zsynchronizowane jest z hebrajskim kalendarzem. Cały Pięciąksiąg Mojżesza podzielony jest na 54 fragmenty. Jeden fragment nazywa się Parsza i czyta się go cały tydzień od soboty wieczorem do następnej soboty wieczorem. Mówiąc prościej, z  chwilą kiedy kończy się szabat – w
+ Read More

Lesson 1

Lvl: Początkujący
Teacher: CYMESKA

Zapraszam do grupy na fb aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien