Nachinspy miesiąca – październik

Od kiedy zajęłam się na poważnie pisaniem dzieją się w moim życiu niesamowite sytuacje. Mam zamiar podążać w tym obranym kierunku i rozwijać się do granic możliwości, czyli do takiego pewnego założenia, które na daną chwilę pozostawię w tajemnicy (bo marzeń się nie zdradza 🙂 )

Nadszedł koniec miesiąca, a wraz z nim czas na podsumowanie. Tym razem Nachinspy połączyłam z Linkowym Party, które będę organizować raz w miesiącu i ponieważ robię to po raz pierwszy w życiu, zwróciłam się o pomoc do LIFE STYLERKI.

W tym miesiącu to właśnie LIFE STYLERKA była moim największym odkryciem. Cenię sobie takie kobiety, wielkie w tym co robią i zarazem skromne, słowem emanujące. LIFE STYLERKA to Ania Stankiewicz. Pisze o podróżach, gotowaniu, stylu życiu. Organizuje u siebie linkowe party i wyzwania blogowe. Właśnie napisała swój pierwszy ebook, którym zainspirowała mnie do przeprowadzenia linkowej imprezy u siebie. (O tym później). Posiada swoją własną strategię, czego jeszcze na innych blogach nie widziałam. Jest niesamowicie zorganizowana i zarazem profesjonalna. Wszystko co robi jest przemyślane do ostatniej kropki. Udziela porad blogowych i są to porady tylko i wyłącznie przydatne, które są wynikiem jej własnego doświadczenia. Cieszę się, że spotkałam Anię na swojej drodze i mam nadzieję, że to nie będzie jednorazowa współpraca.

Facebook

Najciekawszy w tym miesiącu okazał się wpis o jesieni Kilka sposobów na jesienne wieczory, który zagościł także na innym blogu Wolny-tygodnik-21 Wpis jest owocem udanej współpracy i jak widać owoc ten bardzo Wam się podoba.  Jeśli ktoś z blogerów chciałby umieścić u mnie wpis gościnny zapraszam do kontaktu monika@namojejchmurze.pl
Burzę komentarzy na facebooku wywołał też wpis o prawdzie i kłamstwie  Jestem przeżyciem Zapraszam więc do polubienia mojego fanpejdża. Tam jest naprawdę bardzo ciekawie. Codziennie wklejam nowe motywujące plansze z cytatami CYMESA, a co najważniejsze nowi Posłańcy dostają ode mnie w prezencie tapetę Posłańca. Taki mam zwyczaj, więc nie zwlekaj i polub już teraz.
W tym miesiącu zdecydowałam się też otworzyć grupę https://www.facebook.com/groups/poslancy/ Grupa Posłańców przeznaczona jest dla zainteresowanych Kabałą. Kto pragnie dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat powinien tam dołączyć. Swoje działania prowadzę bowiem dwutorowo:
  • na fanpejdżu publikuję treści ogólnorozwojowe przeznaczone dla każdego,
  • w grupie bardziej zaawansowane: tygodniowe fragmenty Tory czy słowa hebrajskie, które trzeba znać

Cytaty

Cytaty to stała część programu. Każdego miesiąca jest ich cała masa i mam duży problem z wyłonieniem najciekawszego.. Może zmienię formę i od listopada będę zamieszczać wszystkie. A co 🙂

[Tweet ” Wszystko jest po to, by emanacja stała się przyzwyczajeniem- Cymes”]

 Link Party # 1

Czyli to co tygryski lubią najbardziej 🙂 Zabawa rusza już od poniedziałku i będzie to zabawa comiesięczna.

Zasady są proste:

  • linki dodawać może każdy bloger, 
  • wstawiamy 1 link do swojego najciekawszego październikowego posta,
  • link wklejamy pod postem klikając w przycisk   “Add Your Link”,  w kolejnym okienku wklejamy link, a pod nim tytuł. Wyskoczy automatycznie, ale można wpisać samodzielnie. Potem dodajemy zdjęcie. Ono też pojawi się jeśli wpis zawiera obrazek. Na końcu klikamy done. I już :),
  • skomentuj przynajmniej jeden post innej osoby (pamiętamy bowiem, że im więcej dajemy tym więcej mamy),
  • linki można wklejać od 02.11.2015 do 08.11.2015r.


Facebook Comments

O mnie Monika Miriam Kowalczyk

Z zawodu urzędnik. Z serca i duszy artystka. Malarka, pisarka, rękodzielniczka,blogerka,copywriterka. Specjalistka od świecenia. Urodziła się 09.04.1980 roku w Radomiu. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Mgr administracji Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Monika Miriam Kowalczyk jest laureatką XII Regionalnego Konkursu Literackiego w Radomiu, w kategorii proza. Konkurs odbył się w czerwcu 2014r. Zwycięstwo przyniosła jej kabalistyczna bajka pt. „Poszukiwacze skarbów”. W jury zasiadali Teresa Ewa Opoka oraz Adrian Szary. W styczniu 2015r, wydała ebook pt. „Eseje pisane nocą” – zbiór kabalistycznych tekstów, które od 2010r. nieprzerwanie publikuje na niniejszym blogu. 8 marca 2015r. ukazał się debiutancki tomik zatytułowany "Dalekość".

No tags for this post.
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien