Fakty i mity o Miriam

fakty i mityTen wpis musiałby się pojawić prędzej czy później, a że jest prędzej to chyba dobrze. Choć to pewnie powie czas. Zawsze będą jakieś fakty i mity, wizerunek mnie, a nie całkowita ja.

1. Dzik – MIT
Tak mówią ci, z którymi nie chodzę na imprezy i nie piję alkoholu. Myślą, że siedzę w domu, bo boję się ludzi. Mam zasłonięte okna i myśli samobójcze, a w ogóle to na pewno niczym się nie zajmuję bo nie mam dzieci, bo przecież dzieci to jedyna słuszna sprawa. hehe Cóż mogę na to odpowiedzieć, imprezy mi się znudziły, a alkohol jest dla dorosłych. Nie wystarczy mieć 40 lat żeby można było sobie spokojnie pić bez obaw. Może kiedyś o tym napiszę. Poza tym piwo śmierdzi moczem, nie wspominając już o następnym dniu. Poza tym nie wiem, nie znam się, a w ogóle to zarobiona jestem.

2. Dziwak – FAKT
To słowo zdecydowanie lepiej opisuje moją osobowość niż to powyżej. Tak mam swoje dziwactwa np. pierwszą myślą po przebudzeniu jest “KTOŚ” i pierwszą przed zaśnięciem też jest “KTOŚ”. Gdy jest mi źle wystawiam dupę na południe, a ostatnio obmyślam jaka będzie najbardziej odpowiednia pełnia księżyca aby wystawić cycki i wyznaczyć 50 lat. Lubię swoje dziwactwa i nie będę ich zmieniać, bo mi z tym dobrze 😛

3. Mój życiorys piszą słowa – FAKT
Rzeczywiście mój świat to kartka i farba liter na niej.

4. Dobro narodowe – MIT
Nawet jeśli, to wcale się tak nie czuję, aczkolwiek to miłe gdy ktoś tak o mnie myśli.

5. Stara panna – FAKT, MIT
Specjalnie oznaczyłam podwójnie. Tego argumentu używają zawsze Ci, którzy nie mogą się niczego o mnie dowiedzieć. Dlaczego ona nic o sobie nie mówi? Odpowiadam: Żeby głupi miał zagadkę 🙂 Co Cię to obchodzi i tak się niczego nie dowiesz 🙂

6. Klnie jak szewc – FAKT
Oj tam oj tam 😀

7.Feministka – MIT
To podobny argument do tego pod nr 5. Argumentu feministka używają zawsze odrzuceni, potencjalnie zainteresowani. Zawsze wszystko wiedzą lepiej, ale co to feministka to nie wiedzą, muszą sprawdzać  u cioci  Wikipedii. Ale oni już wiedzą, bo nie posiadam aktu małżeństwa i nie posiadam dzieci. Pytanie jednak co to jest małżeństwo i co to są dzieci pozostaje wciąż otwarte, ale w Wikipedii ich nie znajdziesz. Nie lubię wścibstwa i nie czuję potrzeby opowiadania o swoim życiu prywatnym. Co Cię obchodzi z kim sypiam i czy nosze stanik czy chodzę z gołymi cyckami. Czy golę cipke czy noszę zarosnietą. Czy ja Ciebie pytam o długość prącia? I oczywiście taki, któremu powiem spierdalaj uzna mnie za feministkę. Powtarzam zatem SPIERDALAJ.

I pamiętajcie. Cokolwiek o kimkolwiek myślicie, to jest tylko i wyłącznie wizerunek tej osoby, a nie ta osoba.

 

 

 

Facebook Comments

Related Post

O mnie Monika Miriam Kowalczyk

Z zawodu urzędnik. Z serca i duszy artystka. Malarka, pisarka, rękodzielniczka,blogerka,copywriterka. Specjalistka od świecenia. Urodziła się 09.04.1980 roku w Radomiu. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Mgr administracji Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Monika Miriam Kowalczyk jest laureatką XII Regionalnego Konkursu Literackiego w Radomiu, w kategorii proza. Konkurs odbył się w czerwcu 2014r. Zwycięstwo przyniosła jej kabalistyczna bajka pt. „Poszukiwacze skarbów”. W jury zasiadali Teresa Ewa Opoka oraz Adrian Szary. W styczniu 2015r, wydała ebook pt. „Eseje pisane nocą” – zbiór kabalistycznych tekstów, które od 2010r. nieprzerwanie publikuje na niniejszym blogu. 8 marca 2015r. ukazał się debiutancki tomik zatytułowany "Dalekość".

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien