Zamknij
Menu
Rozwój,  17/06/15

Odpowiedzi na pytania/Asking the questions

pytaniaOdpowiedź dla Sydney Removals

Poprzez formularz kontaktowy otrzymałam pytanie, ale niestety nie mogłam na nie odpowiedzieć bezpośrednio autorowi, gdyż podano nieistniejący adres e-mail. Sama nie wiem po co w ogóle zajmuję się tym pytaniem, chyba tylko dlatego, że dotyczy bloga.
Podawanie z premedytacją nieistniejącego adresu i oczekiwanie jeszcze na niego odpowiedzi jest moim zdaniem wysoce niestosowne i wredne.

Nie zajmuję się pisaniem jedynie hobbystycznie. Wydałam 2 książki, piszę wiersze i opowiadania. Traktuję to zajęcie bardzo poważnie, więc jeśli otrzymuję jakieś pytanie mam zamiar na nie odpowiedzieć. Poświęcam więc swój czas aby taką odpowiedź napisać po czym okazuje się, że moja odpowiedź została wysłana w powietrze, bo adresu takiego w ogóle nie ma. Teraz więc ja mam pytanie: Nie czujesz, że to niekulturalne?

Mimo wszystko jednak odpowiem. Inspiracje czerpię od nauczyciela, który uczy mnie Kabały i którego wybrałam na Stwórcę. Pisanie więc tego bloga wypełnia mój największy cel jakim jest służba Stwórcy. Bez tego moje życie nie miałoby sensu. Pisanie nie jest łatwą czynnością, ale kiedy przychodzi natchnienie, słowa piszą się same. Nie przejmuj się, że nie wiesz co w tej chwili napisać. Myśl o tym nieustannie, a pomysły zjawią się same.

Kabała mówi, że największym grzechem jest brak cierpliwości, dlatego życzę Ci wytrwałości i cierpliwości w pisaniu swojego bloga.

Jeszcze raz proszę o odrobinę szacunku. Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi proszę podaj aktualny adres e-mail.

——————————————————————————-

The answer for Sydney Removals

I received through the contact form question, but unfortunately I could not answer it directly to the author, as a nonexistent e-mail address. I do not know why at all dealing with this question, perhaps only because it affects the blog. The administration deliberately non-existent address and still waiting for answer in my opinion is highly inappropriate and nasty.

I’m not into writing only a hobby. I spent 2 books, write poems and stories. I take this job very seriously, so if I get a question I’m going to answer it. So I dedicate my time to write such an answer then it turns out that my answer was sent into the air, such as the address did not exist. So now I have a question: Don’t You feel that it is not polite?

Despite everything, however, I will answer.

I draw inspiration from a teacher who teaches me Kabbalah and whom I have chosen for the Creator. Writing this blog  fills my biggest goal of which is to serve the Creator. Without it, my life would be meaningless. Writing is not an easy activity, but when inspiration comes this thought write down themselves.Do not worry if  You do not know right now what to write. Think about it constantly, and the idea itself will come.

Kabbalah says that the greatest sin is the lack of patience, so I wish you perseverance and patience in writing your own blog.

Again, I ask for a little respect. If you expect me to answer, please enter a valid e-mail address.

7 odpowiedzi na “Odpowiedzi na pytania/Asking the questions”

 1. Howdy I am sso happy I found your web site, I really found you by error, while I was searching on Aol
  for something else, Regardless I am here now and
  would just like to say kudos for a remarkable post and a all round exciting
  blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all at the
  minute but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I
  have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the fantastic jo.

 2. Askihg quesations аre in fact good thing if ʏou arе not understanding something еntirely, but tɦiѕ post offеrs ɡood understandjng yеt.

 3. At this time I am going away to do my breakfast, later than having my breakfast coming yet again to read further news.

  • I wish you a tasty breakfast. 🙂 come back soon with a little coffe for me 😀

 4. Hi, just wanted to say, I loved this post.
  It was funny. Keep on posting!

 5. Spot on with this write-up, I really feel this web site needs far more attention. I’ll probably be back again to read more, thanks for the advice!

Kabała, Rozwój,  16/09/18

Na czym polega kabała chrześcijańska?

Też bym chciała wiedzieć, na czym polega kabała chrześcijańska. Podobno powstała w XV wieku w celu połączenia dwóch religii: chrześcijaństwa i judaizmu. Skomplikowany temat, ale spróbujmy zrozumieć o co w tym chodzi. Na czym polega kabała chrześcijańska? Humaniści w epoce renesansu (odrodzenia) postulowali ciągłe dokształcanie i rozwijanie umiejętności. Bardzo często sięgali do dzieł dawnych mistrzów […]

Kabała, Rozwój,  08/09/18

Kabała czyli satanizm dla inteligencji

Żydowska kabała czyli satanizm dla inteligencji, czerwona nitka na ręce, w tym i u Władimira Putina czyli o tym wszystkim czym kabała nie jest. Lista ekspertów w dziedzinie kabały jest naprawdę imponująca. Najwięcej na ten temat mają do powiedzenia faszyści, narodowi patrioci, katolicy, antysemici i wyznawcy pisu. Wszyscy już wszystko poznali, wszyscy wszystko przeczytali, zgłębili […]